O mnie

Jestem absolwentką Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz absolwentką 4 letniej Szkoły Psychoterapii przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich, które jest członkiem zwyczajnym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integratywnej. Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest wieloletnie zainteresowanie psychologią, psychoterapią i tematami związanymi z rozwojem i psychiką człowieka oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi.

Doświadczenie zdobyłam odbywając liczne praktyki i staże, pracując w placówkach pomocowych, medycznych. Obecnie prowadzę praktykę prywatną. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje, biorę udział w różnych szkoleniach i projektach.
Uwielbiam podróże, spotkanie z drugim człowiekiem, dobrą książkę i taniec. Kontakt z naurą, zachwyt nad jej pięknem dodatkowo pozwala mi doświadczyć ciszy i spokoju, niespieszności oraz bycia tu i teraz.  

Fascynuje mnie relacja: Bóg - człowiek. Z tego też moje zainteresowanie i podejście do pracy z klientami również z wymiaru duchowego, bazującego na chrześcijańskich założeniach antropologicznych i dowodach naukowych.

Jolanta Serotiuk - Psycholog i Psychoterapeuta - o mnie